Forumul cinefililor

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5 participanți

    StarGate SG1 / Atlantis / Universe

    Goa'Uld
    Goa'Uld


    Mesaje : 5
    Data de înscriere : 02/03/2010

    StarGate SG1 / Atlantis / Universe Empty StarGate SG1 / Atlantis / Universe

    Mesaj Scris de Goa'Uld Mier Mar 03, 2010 4:44 pm

    Urmareste cineva ?
    yzE_boy
    yzE_boy


    Mesaje : 39
    Data de înscriere : 02/03/2010

    StarGate SG1 / Atlantis / Universe Empty Re: StarGate SG1 / Atlantis / Universe

    Mesaj Scris de yzE_boy Mier Mar 03, 2010 4:49 pm

    Shocked Eu ..star gate sg1 ..ocazional Wink
    avatar
    CalinB


    Mesaje : 2
    Data de înscriere : 04/03/2010

    StarGate SG1 / Atlantis / Universe Empty Re: StarGate SG1 / Atlantis / Universe

    Mesaj Scris de CalinB Joi Mar 04, 2010 8:10 pm

    eu m-am uitat la toate seriile.......acum am inceput cu Universe,dar s-au oprit.....de cate-va luni nu a mai aparut nici un episod....oricum e tare rau...n-are nimic interesant..........pe de alta parte,SG1 e un serial bun.....pacat ca nu au mai continuat.
    tigerlyly
    tigerlyly


    Mesaje : 4
    Data de înscriere : 04/03/2010
    Varsta : 56
    Localizare : bucuresti

    StarGate SG1 / Atlantis / Universe Empty Re: StarGate SG1 / Atlantis / Universe

    Mesaj Scris de tigerlyly Joi Mar 04, 2010 8:45 pm

    eu le-am vazut pe toate pina acum - Stargate SG1, Stargate Atlantis si Stargate Univers

    SG1 a fost ok primele citeva serii, si ultimele doua , pacat ca au oprit exact cind au bagat actori cu suflu noi si o poveste interesanta .... Atlantis a fost foarte bun, nici acum nu inteleg d ece l-au oprit, si brusc, fara sa anunte nimic

    Stargate Univers are potential, doar daca explora faptul ca pot avea o poveste /aliens/conflict nou datorita faptului ca nu sint statici si nu e necesar sa aiba aceeasi dusmani tot timpul...

    Oricum mi-au placut si le voi urmari indiferent in ce galaxie vor reapare Smile
    avatar
    mananu


    Mesaje : 6
    Data de înscriere : 05/03/2010

    StarGate SG1 / Atlantis / Universe Empty Re: StarGate SG1 / Atlantis / Universe

    Mesaj Scris de mananu Vin Mar 05, 2010 7:28 am

    Urmatorul episod apare in aprilie!oricum cam slabut fata de celelalte serii!Evil or Very Mad')" alt="" />
    avatar
    CalinB


    Mesaje : 2
    Data de înscriere : 04/03/2010

    StarGate SG1 / Atlantis / Universe Empty Re: StarGate SG1 / Atlantis / Universe

    Mesaj Scris de CalinB Vin Mar 05, 2010 5:16 pm

    dap....e un serial "plat".....aventurile nu sunt pe primul loc,si n-au ceva interesant in ele,asa cum au avut celelalte serii...in Universe e vorba mai mult de politica,chestie nelalocul ei intr-un serial de actiune.......plus ca ,fata de restul seriilor,personajele nu au o calitate anume,ceva unic, care sa-i evidentieze fata de restul........
    Goa'Uld
    Goa'Uld


    Mesaje : 5
    Data de înscriere : 02/03/2010

    StarGate SG1 / Atlantis / Universe Empty Re: StarGate SG1 / Atlantis / Universe

    Mesaj Scris de Goa'Uld Joi Mar 18, 2010 12:16 pm

    dupa noul trailer vor apare extraterestrii si luptele in spatiu Very Happy
    avatar
    mananu


    Mesaje : 6
    Data de înscriere : 05/03/2010

    StarGate SG1 / Atlantis / Universe Empty Re: StarGate SG1 / Atlantis / Universe

    Mesaj Scris de mananu Vin Mar 19, 2010 6:54 pm

    care trailer?la ce?
    Goa'Uld
    Goa'Uld


    Mesaje : 5
    Data de înscriere : 02/03/2010

    StarGate SG1 / Atlantis / Universe Empty Re: StarGate SG1 / Atlantis / Universe

    Mesaj Scris de Goa'Uld Lun Mar 22, 2010 5:03 pm


    Continut sponsorizat


    StarGate SG1 / Atlantis / Universe Empty Re: StarGate SG1 / Atlantis / Universe

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 9:37 pm